O nas

O nas

Z miłości do kawy

z-milosci-do-kawy

My nie lubimy kawy – my ją kochamy. Uwielbiamy wiedzieć o niej wszystko i propagować tę wiedzę dalej. Zarażamy naszą pasją. Dlatego od lat dzielimy się bogatym doświadczeniem, umożliwiając Wam picie doskonałej kawy organicznej.

Pasjonaci kawy w Twoim biurze

pasjonaci-kawy-w-twoim-biurze

Oddajemy Wam do dyspozycji nie tylko wspaniałą, świeżo paloną kawę organiczną w ogromnej palecie smaków, ale także oferujemy wynajem ekspresów, dzierżawę ekspresów i pełne wsparcie – darmowe porady ekspertów, serwis techniczny i pomoc w doborze najlepszej kawy ziarnistej dla Twojej firmy.

Pod same drzwi

pod-twoje-drzwi

Wszystkie sprawy załatwiamy kompleksowo. Oferujemy montaż, serwis i obsługę pozakupową. Pełna obsługa to zaspokojenie wszystkich potrzeb związanych z kawą – sprawnie, wygodnie i z całą naszą wiedzą do Twojej dyspozycji.

Montaż i konfiguracja

monaz-i-konfiguracja

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do Twoich potrzeb, zadbamy o wszystkie przyłącza wodne, zamontujemy ekspres do kawy w Twoim biurze i zajmiemy się jego konfiguracją.

Szkolenie użytkowe

szkolenie-uzytkowe

W ramach usługi montażu zapewniamy także szkolenie z obsługi dla pracowników.

Pełen serwis przez cały okres współpracy

pelen-serwis

Aby kawa zachowała wszystkie walory smakowe i była zdrowa, konieczny jest regularny serwis urządzenia. W trosce o jakość serwowanych napojów, zapewniamy gruntowne czyszczenie, odkamienianie oraz wymianę filtrów.

Bezpłatna obsługa techniczna

bezplatna-obsluga-techniczna

W każdej chwili oferujemy wsparcie techniczne. Nasz zespół jest do dyspozycji – przyjedziemy na miejsce, dokonamy przeglądu i/lub naprawy, biorąc na siebie wszystkie koszty związane z wymienianymi częściami i usługą naprawy.

Edukacja dla pasjonatów

edukacja-dla-pasjonatow

Żebyś mógł w pełni wykorzystywać potencjał profesjonalnego ekspresu do kawy i świadomie rozsmakowywać się w tym szlachetnym napoju, proponujemy atrakcyjny plan szkoleniowy. Ciekawa edukacja dla wszystkich zainteresowanych na miejscu – w Twoim biurze.

Etyczny biznes w trosce o świat

etyczny-biznes

Co nas wyróżnia? Od początku do końca prowadzimy zrównoważony biznes. Certyfikowana kawa organiczna, logo Fairtrade oraz Rainforest Alliance – dbamy nie tylko o smak, każdy zakup to także ratunek dla drzew i wstrzymanie emisji CO2.