Dzierżawa

Dzierżawa

Profesjonalne ekspresy do kawy dla firmy, bez konieczności dużych wydatków.

Wynajem i wypożyczenie ekspresów do kawy to rozwiązanie dedykowane firmom, które cenią wygodne rozwiązania. Ekspres do kawy jest wypożyczany na czas trwania umowy, a dostawy wybranej kawy ziarnistej są gwarantowane i wliczone w cenę wypożyczenia ekspresu. Wynajem ekspresów do kawy obejmuje w pakiecie także serwis oraz stałą opiekę. Nie ponosisz kosztów zakupu ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewniasz pracownikom wyśmienitą kawę organiczną i dbasz o ich zadowolenie z pracy, bez ponoszenia dużych kosztów. Wynajem ekspresów do kawy wybierają przedsiębiorcy, którzy w ramach jednego pakietu oczekują pełnego zakresu usług i serwisu.

Dzierżawa ekspresów do kawy to korzystny model współpracy wybierany głównie przez średnie i duże firmy, które potrzebują więcej, niż jednego profesjonalnego ekspresu do kawy w swoim biurze. Tak, jak w przypadku wypożyczenia ekspresu w pakiecie z dostawami, serwis ekspresu jest gwarantowany przez Coffee Story, a regularne dostawy wybranej kawy, są bezpłatne.. Dzierżawa ekspresów do kawy jest ceniona przez naszych Klientów za elastyczność oferty oraz pełne wsparcie w zakresie serwisu i obsługi.

W szerokiej ofercie Coffee Story znajdują się profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Saeco dla firm oraz ekspresy ciśnieniowe Jura, przystosowane dla użytkowników biznesowych z większym zapotrzebowaniem na kawę. Odkryj nasze modele ekspresów do kawy i skontaktuj się z nami, by dobrać ekspres najlepszy dla Ciebie i Twoich pracowników:

Dzierżawa i wynajem ekspresu to korzyści dla Twojej firmy:

  • Otrzymujesz profesjonalny ekspres do kawy bez konieczności ponoszenia dużych kosztów
  • Wraz z dzierżawą ekspresu Coffee Story gwarantuje regularne dostawy wybranego rodzaju kawy
  • Serwis ekspresu jest gwarantowany przez Coffee Story